Projekce Staveb

V dnešním otevřeném světě neustále stoupají nároky na kvalitnější a pohodlnější bydlení. Přejeme si bydlet v moderním domě, při jehož stavbě byly použity kvalitní a moderní materiály a byly využity nejmodernější technologie. To vše při zachování rozumné cenové hladiny a maximální rychlosti výstavby. Všem těmto vašim nárokům a požadavkům dokážeme my plně vyhovět.

A – PROST spol. s r. o.

Vítáme vás na internetových stránkách naší společnosti A – PROST spol. s r. o., která svou obchodní činnost zaměřuje na projektování staveb, na nabídku projektové dokumentace a investorské, inženýrské a poradenské činnosti.
Naše služby jsou směřovány občanům, kteří si přejí nové bydlení. Firmám, jež si žádají rekonstrukci nebo výstavbu nových obchodních prostor. A také městům a obcím, které mají v plánu zvelebit svou oblast působnosti.

Jaké služby vám dokážeme nabídnout?

Dokážeme vám nabídnout projektování mnoha druhů staveb – hotely a penziony, rekonstrukce objektů, bytové jednotky, sportovní areály, rodinné domy, průmyslové areály, zahrady.
Další služby, jež vám naše společnost může nabídnout, je činnost realitní kanceláře, která pro své klienty zajišťuje kompletní služby zprostředkování nákupu a prodeje nemovitostí. Dále svým klientům dokážeme zajistit kompletní služby technického dozoru stavby.

Projektování staveb a projektová dokumentace

Před započetím každé stavby musí být zpracována projektová dokumentace, podle níž se řídí všechny části výstavby. Obsah projektové dokumentace, její způsob zpracování a techniky využívané ve stavebnictví se neustále inovují, proto je dobrou volbou přenechat zpracování projektové dokumentace na profesionálech.

Technický dozor stavby

Mimo projekční činnosti vám nabízíme také služby spojené s technickým dozorem stavby, jež jsou nezbytným prvkem k úspěšnému průběhu celého procesu stavby. Zbavíme vás starostí o kvalitním provedení výstavby.

Jsme moderní společnost, jež drží krok s dobou. Jsme si vědomi toho, že kvalitně odvedená projekční činnosti si vyžaduje kvalitní nápady a myšlenky. Proto vám naše společnost nabízí profesionální tým pracovníků podpořený fundovanými zkušenostmi.

Svěřte se do našich rukou:
Jablonského 33, 326 00 Plzeň
Tel./Fax.: +420 377 455 835
Mobil: +420 606 470 934
www: http://a-prost.kvalitne.cz
Email: kveton.stav@atlas.cz